Zwalczanie pcheł i kleszczy

Może mamy do czynienia z choroby z Lyme lub innej rzeczy, która jest tylko tak naprawdę poważne. Po zimie larwy stają się nimfy – wielkości główki od szpilki kleszczy, które przenoszą Lyme. Podczas gdy Południowej tick jest spowodowane przez lone star kleszcza.
Pchły i kleszcze są plagą twój czworonożny przyjaciel i rodzin wellness i radości życia. Podrażnienia spowodowane przez żucie i drapanie może prowadzić do podrażnienia do Ciebie i Twojego pupila. Tych irytujących pasożytów może spowodować więcej niż tylko cierpienia; udostępniają również choroby, osoby i miejsca zamieszkania.

Kleszcze gryzą i odżywiają się na zwierzętach jednocześnie myszy, innych małych gryzoni i jelenie. Jeśli którykolwiek z tych zwierząt są przenoszenia bakterii boreliozy, systemie uprawy przekazać bakterii w kolejności kliknięć. Gdy ludzie ugryziony przez zakażonego kleszcza może być umowy boreliozy.

Kot podstaw gorączka: Tej infekcji mogą być przekazane wiele sposobów. Kot gromadzi się pcheł, który ma ucztował w leczeniu krwi boreliozy zainfekowane kot, Twój kot może się zarazić tym pcheł. Czy Twój zakażonych kotów drapie lub gryzie się, a następnie może być otwarci na choroby. Innym sposobem jest to, że jeśli zakażonych pcheł pozostawia odpadów w twój kot pelt i nowa, Twój kot zanieczyszczenia rąk, później wytrzeć oczy znowu ktoś otworzył Ci się ostatecznie zakażenia.

Spróbuj zachować jasne kleszcza typowe siedlisko (one jak gra szlaków i brushy obszary) i CDC zaleca chodzenie w centrum szlaków, ale kleszcze znajdują się w patio. Każde miejsce, który ma pędzla, wysoką trawą i chwastami bez wątpienia może być centrum kleszcza. Spraye są dostępne dla kontroli kleszczy w tych obszarach. Jeśli planujesz na usuwanie wzrostu tych obszarów, większość wybór spray je na dzień lub dwa przed wyciąć. Utrzymywać pieszczochy wewnątrz podczas pracy.

Szedł do zobaczyć szereg lekarzy, które wahają się od akupunkturzystów, kręgarzy i masażystów do MDs i firm. Diagnozy były wszystkie płyty. Candida albicans. Fibromyalgia. Reumatoidalne zapalenie stawów. Problem zdrowia Lyme. To był szalony jak różne „opiniami” były i nie uszedł by każdy z nich chciał mi zdobyć inny produkt, leki, narzędzia, aby uzyskać lepsze. Ale dziwne było, cały czas słyszałem inną diagnozę, wiedziałem, że to było złe. Po prostu instynktownie wiedział, że to, co mówili było, co moja postać nie była w Szukaj Objawy boreliozy powiedzieć mojego domu.

Jeśli inwazji było szczególnie źle, lub Twój koń skóry wydaje się denerwuje rzeczywiste gryzie, śmiało i umyć nogi poprzez roztworem antyseptycznym Betadine.

Istnieją pewne rodzaje kleszczy i te wszystkie nosić szansę narażania chorobą ukąszenie kleszcza osoby. Po pierwsze mogą występować jelenia kleszcza, który jest znany z prowadzenia Lyme problem zdrowotny. Następnie masz psa kleszcze, które mogą przenosić choroby Rocky Mountain spotted fever, który zawsze być poważne, a nawet śmiertelne. Potrzebujesz Lone Star kleszcza, które mogą być nosicielami choroby, znany jako STARI, który stoi na południowej tick związane wysypka niedoli.

Ponieważ ryzyko ukąszenia kleszcza na ludzi, ukąszenia owadów identyfikacja jest faktycznie. Podstawową rzeczą aby cieszyć się, gdy można zaobserwować ugryzienia kleszcza na ludzi, aby usunąć go od razu i relaks przyniesie kleszcza wraz z wami do wykwalifikowanych medyczny dla nazwy użytkownika. Jeśli w rzeczywistości powinno jednej z osób kleszcze, medyczny można zacząć na schematu antybiotyk od razu aby zapobiec jednemu z tych szkodliwych zdrowia.
rozwiniętych choroby z lyme, przyczyną choroby z lyme, nietypowa wysypka

Dodaj komentarz